Великоберезовицька стратегія

Великоберезовицька стратегія

Cтаном на теперішній час у смт.Велика Березовиця навчальний процес проводиться у пристосованих приміщеннях колишнього дошкільного навчального закладу, які не відповідають технічним та санітарно-гігієнічним вимогам. В пристосованій будівлі відсутні спортивний та актовий зали, майстерня трудового навчання, учительська, гардероб, кабінет психолога, зовнішній спортивний майданчик, їдальня одноразово може обслужити не більше 35 учнів при тому, що навчається 390 дітей у дві зміни, а тому забезпечити у повному обсязі реалізацію права дітей на здобуття середньої освіти у селищі немає можливості.

Але час на місці не стоїть і наше місто Тернопіль, наслідуючи приклад європейських міст, нарощує будівництво житла для громадян в місті та громадах навколо міста. Не виключенням стала Велика Березовиця, в якій збудовано новий мікрорайон. За рахунок реєстрації молодих сімей у новозбудованих будинках в селищі зростає кількість населення та зберігається тенденція до збільшення народжуваності дітей. Тому перед  Великоберезовицькою громадою постало питання нестачі дошкільних і шкільних закладів для найменших громадян селища.

Результатом вирішення даного питання став спільний з Державним Фондом Регіонального Розвитку проект будівництва середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на 24 класи (600 учнів) по вул. Микулинецька. Реалізацію цього важливого для громади проекту взяв на себе колектив ТОВ «АВАКС ПРОФ».

Зі слів Віктора Синюка, виконроба фірми «АВАКС ПРОФ» на сьогодні збудовано підвальні приміщення та приміщення першого поверху, активно проводяться роботи по перекриттю та підготовці будівництва другого поверху. Будівельних матеріалів та робочих рук цілком достатньо для того, щоб справитися з обсягом робіт, запланованих на поточний рік при повному його фінансуванні.

За сприяння ТОВ «АВАКС ПРОФ» після реалізації даного проекту будівля,яка поки тимчасово використовуються під школу, буде повернута в дошкільний дитячий заклад, що забезпечить повну потребу населення Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району у дошкільних навчальних закладах, та забезпечить селище загальноосвітніми закладах.