Паливний склад

Наш паливний склад подбає про тепло у вашому домі!

Останнім часом дуже часто говорять про постійне подорожчання традиційних джерел енергії, особливо газу. Відтак обігріти приміщення цим видом палива нині для багатьох стає розкішшю. І тут у пригоді стануть джерела енергії, які покликані прийти на зміну дорогому газу. Сьогодні існує безліч різноманітного палива, яке може бути задіяне для отримання теплової енергії, необхідної для опалення та гарячого водопостачання. І наприклад, у сусідній Польщі вже давно усі стараються зекономити на опаленні будинків. Багато хто для цього використовує вугілля, бо воно набагато дешевше.
Найбільше усіх цікавлять ті джерела, які здатні реально забезпечити всі потреби населення в дешевому паливі. Тож компанія «АВАКС-ПРОФ» відкрила новий напрямок – ПАЛИВНИЙ СКЛАД, який представляє своїм клієнтам найбільший вибір різноманітного палива. Воно підходить для різних видів твердопаливних котлів і дозволяє суттєво зекономити на опаленні вашої домівки чи офісу.
Основою нашої діяльності є продаж:
–    Вугілля
–    Дрова
–    Дерев`яні і торф`яні брикети
–    Паливна щепа
–    Пелети
–    Засоби для видалення сажі
–    Чистка коминів
–    Твердопаливні котли
–    Опалення
–    Водопостачання та каналізація
–    Повний супровід проектної документації, здача в експлуатацію контролюючим органам
–    Монтаж сонячних панелей та геліосистем

Ціль нашої компанії – «Ідеальний комфорт в домі кожного клієнта».

Фахівці паливного складу компанії «Авакс Проф» завжди нададуть необхідну консультацію, запропонують нові, цікаві і нестандартні рішення щодо підбору палива, спроектують опалення, виконають монтаж і первісну наладку, а також проведуть гарантійне і сервісне обслуговування.
На паливному складі є великий асортимент продукції, який дозволяє задовільнити будь-які потреби замовника. Зокрема, ми допоможемо підібрати лише високоякісне паливо.
Серед переваг нашої компанії –  великий вибір продукції, можливість доставки на будь-яку відстань, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість проплати за перерахунком.

Ми раді допомогти кожному клієнту і цінуємо усіх, хто звертається у нашу компанію!

Вугілля здавна використовувалося як основний вид палива для опалення осель. Попит на нього не зменшився і досі. І сьогодні в eкoнoмiцi Укрaїни вугiлля зaймaє вaжливe мicцe, як oдин з визнaчaльниx eнeргoнociїв.
Для його використання не потрібно спеціальних газопроводів, як для опалення, що працює на газі.
• Вартість вугілля нижча, ніж газоподібного або рідкого палива.
• Даний вид палива легко транспортувати і зручно зберігати. Єдина вимога до місця зберігання вугілля, – воно має бути сухим.
• Опалення будинку вугіллям вигідне, тому що воно здатне зберігати тепло в процесі горіння. Тому нагріте в приміщенні повітря довго не остигає.
• Висока тепловіддача зазначеного палива дозволяє користуватися його мінімальними обсягами для підтримки комфортної температури навіть в найсуворіші морози.
• Вугілля є паливом безпроблемним. Щоб опалення справно функціонувало, достатньо спочатку встановити димар правильної конструкції і своєчасно чистити його.

Паливні брикети – це економічне, зручне, сучасне і екологічно чисте біопаливо. Брикети дають в два рази більше тепла, ніж звичайні дрова. Їх теплотворність майже дорівнює теплотворності кам’яного вугілля. Крім того, вони забезпечують безперервну температуру на всьому етапі горіння і горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють, не іскрять. Після спалювання брикетів залишається тільки 1-2% золи, яку можна використовувати як відмінне добриво. Для порівняння, при спалюванні вугілля утворюється до 40% золи та шлаку, які ще потрібно утилізувати, так як вони нікуди не годяться. При спалюванні брикетів не утворюється ніяких шкідливих летючих речовин. Таким чином, вони є одним з найбільш екологічних видів палива. При використанні брикетів витрати на чистку і обслуговування котлів, камінів і печей близько до нуля, а термін служби обладнання значно збільшується. Витрати на опалення, як правило, набагато нижче, ніж при використанні звичайних дров чи вугілля.

Пелети паливні біопаливо, що отримується з деревних відходів і відходів сільського господарства. Проводиться у вигляді пресованих гранул стандартного розміру. Сировиною для виробництва пелет можуть бути деревні відходи: кора, тирса, тріска і інші відходи лісозаготівлі, а також відходи сільського господарства: відходи кукурудзи, соломи, лушпиння соняшнику) і деяких видів торфу.
Виготовлення паливних гранул – хороша альтернатива прямому використанню деревних відходів у вигляді палива. Гранули виділяють більше тепла, ніж тирса і тріска, збільшуючи коефіцієнт корисної дії котелень, не вимагають великих складських площ і при зберіганні не самозаймаються. При цьому процес завантаження гранул в топковий пристрій автоматизований.
Деревні гранули набагато екологічніше традиційного палива: у 10-50 разів нижче емісія вуглекислого газу в повітряний простір, в 15-20 разів менше освіту золи, ніж при спалюванні вугілля.

Торф’яні брикети виробляються шляхом пресування зневодненого фрезерного торфу. Для цього подрібнений торф розсіюють, сушать у спеціальних установках та брикетують в пресах. У підсумку торф’яні брикети представляють собою досить міцні шматки однакової форми. При переробці торфу в торф’яні брикети його теплота згоряння збільшується і наближається до рівня кам’яного вугілля, а оскільки виробництво відбувається в безпосередній близькості від покладів торфу, торф’яні брикети є одним з найбільш дешевих та доступних видів твердого палива. Торф’яні брикети легко розпалюються, компактні в зберіганні. Завдяки високій теплоті згоряння, торф’яні брикети можна використовувати в будь-яких твердопаливних котлах та котельних установках. Утворені при цьому димові гази практично не містять екологічно шкідливих речовин, а самі торф’яні брикети при згорянні дають дуже мало золи, яку можна застосовувати як ефективне добриво. Технологія переводу невеликих газових та мазутних котелень на торф’яні брикети отримує все більш широке поширення у міру зростання цін на викопне вуглеводневе паливо. Торф’яні брикети більш економічні за дрова і не вимагають особливих умов зберігання. Повсюдна поширеність, простота видобутку та відмінна теплота згоряння дозволяє вважати торф’яні брикети чудовим видом палива для опалення приватних та виробничих приміщень, особливо при використанні піролізних котлів.

Щепа ― частинки, які виходять подрібненням деревної сировини. Призначені отримані частинки для отримання тепла шляхом спалювання. Матеріалом для виробництва деревної паливної тріски служить перероблена деревна сировина (стовбурова деревина та відходи дерева після лісопереробки). Деревну щепу можна сміливо назвати найбільш стабільним енергоносієм з класу нетрадиційних твердопаливних видів сировини. Пояснюється це цілим рядом таких факторів:
– Можливість виробництва протягом цілого року, так як лісозаготівля, лісопереробка круглорічна;
– Достатня кількість необхідного оброблюваного промисловістю сировини;
– Простота у виробництві і подальшому застосуванні;
– Стабільні характеристики деревної тріски, які закріплені національними стандартами;
– Низький відсоток зольності.
– Конкурентоспроможність щепи в порівнянні з іншим альтернативним твердим паливом підкреслює успішність її на ринку.