Спецтехніка

На даний час фірма «АВАКС ПРОФ», незважаючи на доволі непрості економічні реалії, здобула досить потужну технічну базу, підібрала компетентних працівників та має достатні кошти, які надають можливість виконувати укладені договори підряду.

Наша технічна база:

– Самоскиди, маніпулятори та вантажні автомобілі MAN (8.150, 18.220, 18.390, 18.430, 19.403, 26.350, 26.430, 26.440, 41.460, 41.480) – 36 одиниць

Надаємо послуги як підприємствам, так і приватним особам по перевезенню сировини, корисних копалин, металу, дерева, товарів. Автомобілі MAN мають відмінну вантажопідйомність, що досягає 40 тонн. Це дозволяє використовувати їх як в кар’єрах, на будмайданчиках, так і в організації вантажоперевезень.

Гусеничні і колісні екскаватори JCB (JS 220 LC, 1CX, 2CX, 3CX, JS 160 W) – 21 одиниця

Для збільшення продуктивності, надійності і економічності кожен екскаватор JCB оснащений якісною гідравлічною системою і двигунами японського виробництва, які характеризуються високою потужністю, економічністю, продуктивністю і прості в обслуговуванні. Вони здатні виконувати земляні роботи практично будь-якої складності.

Міні екскаватори JCB (8030, 8080, 8014, 8018) – 16 одиниць

Дані екскаватори вигідно відрізняються не тільки своїми невеликими розмірами, але й високою потужністю. Екскаватор серії JCB Compact здатний працювати в недоступних для традиційної техніки місцях, всередині будівель, у важкодоступних задніх дворах.

Бульдозери Caterpillar (D3 rauper, D5N LGP, D5K, D6N XL) – 4 одиниці

Конструкція бульдозерів Caterpillar забезпечує чудові експлуатаційні характеристики, максимальну продуктивність в самих важких умовах роботи. Техніка Caterpillar демонструє надійність і довговічність.

Телескопічні і фронтальні навантажувачі JCB (540-140, 456 ZX, 190 HF robot) – 5 одиниць

Навантажувачі JCB володіють підвищеною прохідністю, надійні, універсальні і поєднують в собі прекрасні ходові якості і вантажопідйомність для відмінної продуктивності в будь-яких умовах.

Ручні та тандемні вібраційні катки JCB (VMT 260)

Катки відрізняються високою продуктивністю і надійністю у поєднанні з максимальною економічністю. Досконала комбінація статичного навантаження, відцентрової сили і амплітуди робить ці машини ідеальними для виконання широкого діапазону робіт, від ущільнення основного ґрунту до остаточного закатування асфальту. Моделі відрізняються чудовою маневреністю та компактним дизайном.

Евакуатори MAN 10.180 та Renault Mascott

Наявні у нас евакуатори здатні транспортувати автомобіль навіть із заблокованими колесами, або і зовсім без них, із заблокованим рульовим керуванням і несправною гальмівною системою; витягнути загрузлий в снігу або болоті автомобіль, а також витягнути його з кювету. Евакуатори зі стаціонарною платформою застосовують для автомобілів зі справною ходовою частиною, а зсувна платформа, навпаки, буде зручна для евакуації автомобілів, що мають пошкодження ходової або рульового управління.

Автокран КС-55727-11

Автокран вантажопідйомністю 25 т змонтований на шасі вантажного автомобіля МАЗ-6303. Автокран КC-55727 призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт зі звичайними вантажами на розосереджених об’єктах.

Автогрейдер Caterpillar 160K

Землерийно-планувальна машина, якою планують і профілюють земляні насипи, переміщують і розрівнюють ґрунт, дорожнобудівельні матеріали тощо. Основний робочий орган ґрейдера – поворотний відвал (щит) з ножами, що ріжуть ґрунт; допоміжні органи – розпушувач і бульдозерний відвал.

Гідробур JCB (3CX)

Призначений для акуратного і точного буріння. Максимальний доступний обертовий момент при бурінні (від 1 400 до 6 000 Нм) визначається типом машини і змінних пристроїв.

Гідромолот JCB (3CX HM386Q)

Надійний і міцний корпус, наявність глушника забезпечує оптимальний захист дробильника. Завдяки високій питомій потужності дана модель має високу продуктивність.

Позашляховик Mersedes Benz Unimog

Unimog має дуже великий кліренс, що стало можливим завдяки використанню спеціальної технології, що дозволяє осям та трансмісії автомобіля бути вище центру коліс. Unimog також вирізняється гнучкою рамою, що забезпечує колесам широкий діапазон вертикального переміщення і дозволяє автомобілю комфортно пересуватись по надзвичайно нерівній поверхні.

Деревоподрібнююча машина DP 660 T

Деревоподрібнююча машина DP 660 T (навісна на трактор) – призначена для подрібнення відходів деревообробки: обапіл, рейки, горбилі, верхівки та гілки дерев на тріски. Застосовується на лісопилорамах, лісозаготівельних та деревообробних підприємствах, целюлозно-паперових комбінатах, а також в комунальних службах.

Пересувані компресорні станції MANNESMANN – 2 одиниці

Компресор Mannesmann – пересувний потужний будівельний компресор, що має одну колісну вісь, з можливістю буксирування в якості причіпа. Незамінна техніка на будь-якому будівельному майданчику для підключення практично будь-якого пневмоінструменту, такого як відбійні молотки, піскоструменеві апарати тощо.

Пересувні дизельні електростанції

Пересувна дизельна електростанція призначена для електропостачання віддалених від ліній електропередач місць, як основне, резервне або аварійне джерело електроживлення силових і освітлювальних мереж.

Помпа для відкачки води та насос С-245

Насос С-245 призначений для перекачування забрудненої води при проведенні зрошувальних, будівельних, аварійних, осушувальних та інших робіт. Застосовують для перекачування забруднених рідин і води, в яких вміст шлаку, піску та інших твердих включень може становити до 10% з розміром твердих включень не більше 1 мм.

Водяні понтони

Понтон – плавзасіб, що служить для підтримки на воді важких речей, дає можливість проводити різноманітні роботи на воді.