Благоустрій Тернополя

Благоустрій Тернополя

Благоустрій міста Тернополя  – це комплекс робіт санітарного очищення, зниження рівня забруднення проїзних частин та належного утримання і створення умов щодо життєдіяльності людини та довкілля.
В нас є завдання які є обов’язковими для виконання усіма працівниками – ми  забезпечуємо єдність наших інтересів по утриманню території в м. Тернополі, щодо доріг загального користування та утримувати їх  у належному стані  і  здійснення заходів з санітарного очищення.
Тому ми завжди працюємо на  всіх проїзних частинах нашого міста і намагаємося як тільки можливо зробити його чистішим, для цього ми залучаємо різну техніку яку Ви маєте змогу побачити на вулицях нашого міста.

Всі догори м. Тернополя  повинні використовуватись відповідно до функціонального призначення та для  забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини на засадах їх раціонального використання.
Також ми завжди пам’ятаємо  про вулично-дорожню мережу, яка призначена для руху транспортних засобів і пішоходів. Мережа вулиць, доріг загального користування, тротуарів, пішохідних доріжок,   зупинки транспорту, вуличні автомобільні стоянки з технічними засобами.
Автомобільна дорога призначена для руху транспортних засобів і пішоходів, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) тому тут ми теж використовуємо нашу техніку.

Благоустрій населених пунктів включає в себе комплекс робіт з  розчищення  території, а також, санітарного очищення,  що здійснюються на території Тернополя та на Львівській трасі яку ми теж обслуговуємо. Все це ми виконуємо з метою створення умов щодо сприятливого  довкілля. людини.
В осінньо-зимовий період ми прибираємо та  вивозимо сніг, сміття, опале листя та обробляємо тротуари та дороги сумішшю проти ожеледиці у відповідності до технологічних карт прибирання територій.

Прибирання та вивезення снігу та льоду з проїжджої частини вулиць, доріг, тротуарів починається негайно із початком снігопаду та проводиться безперервно до закінчення снігопаду у першу чергу з вулиць та доріг, по яких проходять маршрути транспорту громадського користування, для запобігання утворення снігового та льодового покриття .
Зібраний сніг вивозиться ТОВ «АВАКС ПРОФ» у виділені місця для снігових “сух

их” звалищ.

Ми маємо змогу, за наявності нашої техніки, виконувати механізоване прибирання – прибирання території із застосуванням поливомиючих, підмітально-прибиральних, снігоприбиральних та інших машин і механізмів. ТОВ «АВАКС ПРОФ» виконує ще й  ручне прибирання на відповідній території вручну шляхом збирання випадкового сміття, підмітання мітлою, прибирання сміття, снігу, льоду лопатою, видалення їх за допомогою інших засобів.

Усі зауваження та пропозиції, що надійдуть ми теж готові приймати до уваги щоб покращити життя Тернополян.